Nasze działania mają swój cel

Każdy z naszej ekipy z mediami jest związany od wielu lat. Połączyła nas pasja a różnorodność wyniosła na profesjonalny poziom. Poznaj nasze kamienie milowe w rozwoju firmy.

 

Dostarczanie muzyki i produktów około muzycznych najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

Zawsze przyświeca nam hasło: jakość nie musi wiele kosztować. Nasze usługi przy efektywnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają być konkurencyjnym cenowo. Nasi klienci doceniają to każdego dnia.

Ochrona klienta poprzez dostarczanie bezpiecznej usługi pod względem prawnym nie budzącym wątpliwości

Nasz cel jest jasny: nie narażamy naszych klientów na problemy z prawem. Nasze usługi przygotowane są w oparciu o najwyższej jakości muzykę posiadającą bezpieczne licencje. Żaden z klientów korzystających z naszych usług nie miał kłopotów z Organizacjami Zbiorowego Zarządzania.

Budowanie realnej alternatywy dla muzyki komercyjnej w oparciu o najlepsze licencje na świecie

Uznaliśmy, że nie tylko tak zwana muzyka komercyjna może być atrakcyjna dla polskiego biznesu. Każdego dnia do naszych baz dodawane są kolejne doskonałe utwory również royalty free, z których powstaje zawsze atrakcyjna usługa.

Edukowanie o korzyściach dobrego audio marketingu

Pokazujemy badania, które dowodzą skuteczności działań. Wskazujemy najlepsze, indywidualne rozwiązania dla biznesu. Korzystamy z własnych, nowoczesnych narzędzi do badania skuteczności audio marketingu.

Uświadamianie potrzeby posiadania dobrych licencji

Wspomagamy właścicieli w skutecznym wprowadzaniu audiomarketingu. Uczymy o konsekwencjach samowolnych zmianach audio w lokalach.

 

 

Nasi Klienci

Podążaj za nami