Czym jest aroma marketing?

Aroma marketing to sztuka stworzenia wizerunku zapachowego. To coś więcej niż przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Odpowiednio dobrany wywołuje pozytywne wrażenie i odczucia klientów względem marki. Dzięki temu klienci na długo zapamiętują produkt/miejsce/markę i są w stanie rozpoznać ją po odczuwanym zapachu. Zapach tworzy miejsce i atmosferę sprzyjającą zakupom

Dyfuzory

Nasze urządzenia bazują na technologii zimnej dyfuzji - najbardziej zaawansowanej metodzie aromatyzacji powierzchni. Za pomocą sprężonego powietrza i specjalnego dyfuzora, urządzenie rozbija olejek zapach do wielkości mikrona. Rozpylony olejek miesza się z powietrzem i utrzymuje się tak długo, jak samo powietrze, z którym został zmieszany.
Jest to najbardziej efektywne rozwiązanie na rynku. Rozpylony zapach potrafi utrzymać się w powietrzu jeszcze przez kilka godzin od momentu wyłączenia urządzenia. Olejek zapachowy w trakcie rozpylania nie osadza się w pomieszczeniu ani na przedmiotach (np. ubraniach) znajdujących się w pomieszczeniu.

Zapachy

Wszystkie oferowane przez nas olejki zapachowe są wykonywane wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych domieszek. Stąd bierze się ich bardzo duża wydajność. Produkcja odbywa się we Francji lub Australii.
Posiadamy ponad 130 różnych olejków zapachowych, od zapachu popcornu aż do zapachu prochu strzelniczego czy drewna. Posiadamy zapachy, którą zostały zaprojektowane specjalnie pod konkretne branże jak np. sklepy odzieżowe (męskie, damskie, dziecięce), hotele, restauracje, biura itp. Na potrzeby klienta tworzymy również logotyp zapachowy czyli zapach, który będzie dostosowany do potrzeb klienta i tylko ten jeden klient będzie go mógł używać na całym świecie.
Logotyp zapachowy jest wykonywany na nasze zlecenie w laboratorium firmy współpracującej we Francji. 

Nasi Klienci

Podążaj za nami