Muzyczna Galanteria to

marka Audio Marketing Sp. z o.o. Wystartowaliśmy w 2009 roku świadcząc usługi marketingu muzycznego dla biznesu. Dziś dobieramy muzykę w blisko 8000 lokalizacji. Wprowadzamy nowe usługi marketingu sensorycznego, inwestując we własne rozwiązania aroma i videomarketingu.

Naszą ekipę tworzą ludzie mediów, pasjonaci muzyki i nowych technologii.
Pracujemy w biurach w Koszalinie, Toruniu oraz Bytowie. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, jak również za granicą.

 

Rok 1994

Pierwsza biznesowa instalacja usług audiomarketingu ma miejsce w koszalińskim Pasażu Cegielskiego w roku 1994. Wówczas cały kontent jest zapisany na kasecie magnetofonowej C-90 o długości 2 x 45 minut.Wtedy pojęcie audiomarketingu jeszcze nie istniało.

Rok 2008

Następna instalacja, już bardziej nowoczesnia to słupska Galeria Handlowa. I dopiero ten moment okazuje się właściwym impulsem do rozpoczęcia pracy nad nową marką. W kwietniu 2009 roku oficjalnie powstaje Muzyczna Galanteria. Od teraz wszystko toczy się szybciej.

Rok 2011

Biznes wymusza zawiązanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czego skutkiem jest powstanie firmy Audio Marketing. Kolejnym krokiem jest otwarcie biura w Koszalinie i Toruniu.

Rok 2012

W połowie roku osiągamy pułap 1000 lokalizacji w Polsce. W tym samym czasie do grona klientów dołącza firma z Wielkiej Brytanii. Uruchamiamy własny, system do nadawania treści oparty o sztuczną inteligencję. System jest ciągle rozwijany o nowe funkcjonalności.

Rok 2014

Zapada decyzja o otwarciu internetowej sprzedaży profesjonalnych usług audio marketingowych. Siedzibą spółki staje się Galeria EMKA.

Rok 2015

Z końcem roku instalujemy pierwsze ekrany reklamowe w jednej z koszalińskich Galerii Handlowych. Startuje oferta wideo marketingu.

Rok 2016

W pierwszym kwartale liczba aktywnych użytkowników przekracza 2000. Oferta Muzycznej Galanterii poszerza się o aroma marketing. Równocześnie odsłaniamy nowe strony internetowe wraz z odświeżonym wizerunkiem marki.

 
Weight: 
0

Nasi Klienci

Podążaj za nami