Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna

 

fakty
Z faktami się nie dyskutuje, a podstawowe fakty są następujące:

 


 

potrzeba muzyki

W trudnych czasach stało się ważniejsze niż kiedykolwiek by przyciągnąć nowych i utrzymać lojalność Twoich dotychczasowych klientów. Istotne jest również wyróżnienie się na tle konkurencji, której oferta może być podobna lub nawet taka sama jak Twojej Firmy. Muzyka i nasze usługi pomagają Ci się wyróżnić, stworzyć klimat i dotrzeć do Twoich odbiorców, tak by kojarzyli Cię pozytywnie, wracali i wydawali więcej – właśnie dzięki muzyce.

 

Firmy i instytucje, które zauważyły taką zależność - wygrywają!


Jeśli zaś mówimy o trudnych ekonomicznie czasach, to możesz mieć pewność, że usługi naszej firmy stoją na najwyższym poziomie i należą do najbardziej przystępnych cenowo w Polsce.

 


 

definicje

Muzyczna Galanteria, to marka, która zajmuje się profesjonalnie audiomarketingiem. 
Ale co to właściwie oznacza?

Audiomarketing to sposób zarządzania jakąś przestrzenią dźwiękową. To po prostu włączanie muzyki w określonym miejscu o określonym czasie i z określonego powodu. Tę formę marketingu stosuje się w różnego rodzaju punktach sprzedaży. Jest to oddziaływanie na klienta poprzez przekaz dźwiękowy. Przekazem tym jest dobrze dobrana muzyka, a często także określone, specjalnie dobrane spoty reklamowe.

Chociaż może Ci się wydawać, że audiomarketing jest sprawą drugorzędną, a nawet podrzędną i że można włączyć w Twoim lokalu każdą muzykę – to się mylisz! Niektóre rodzaje muzyki zupełnie nie spełniają swojego zadania i wcale „nie zachęcają” klientów do zakupów, a niekiedy wręcz odwodzą od tego, na przykład: Techno w sklepie spożywczym. Warto więc w tej kwestii posłużyć się wiedzą i doświadczeniem specjalistów. Muzyczna Galanteria dobierze najwłaściwszą ścieżkę dźwiękową do określonego rodzaju i typu prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Dzięki odpowiedniej muzyce dobranej do sklepu, hipermarketu, hotelu, kawiarni, restauracji, pubu, baru czy siłowni - sprzedaż w tych miejscach wzrośnie. Poza tym, dobrze dobrana muzyka wzmacnia atrakcyjność, wizerunek marki i firmy jako całości.

 


 

technika

Nasze usługi, w zależności od opcji dostarczamy:
1 - poprzez urządzenie instalowane w lokalu, 2 - poprzez autorską aplikację instalowaną na komputerze

 

Media Box - dedytkowane urzadzenia

_______________________________________________________________________________

dostęp przez urządzenie Media Box Online

Wszystko dostaniesz od nas w cenie. Urządzenie, muzykę, komunikaty i aktualizacje. Wymagania techniczne ograniczone są do minimum – nasze urządzenie Media Box Online – wystarczy podłączyć do Internetu oraz systemu audio i..... gotowe. 

 

Internet Player - dedykowana aplikacja

_______________________________________________________________________________

Niezbędny jest stały dostęp do Internetu oraz jakikolwiek komputer PC/WIN ze sprawną kartą dźwiękową, podłączony do systemu nagłośnienia. Twoje Radio odtwarzane jest poprzez naszą aplikację, instalowaną na komputerze. Wykorzystujemy najnowszą technologię przesyłu sygnału, która gwarantuje wysoką jakość dźwięku przy minimalnym obciążeniu łącza (8kB/s).

 


 

muzyka bez opłat ZAiKS i praw autorskich

Zaiks, Zpav, Stoart, SAWP czyli organizacje zbiorowego zarządzania. Każda z nich reprezentuje inne prawa autorskie, majątkowe lub pokrewne i inne grupy twórców. Świat muzyki został stworzony tak, by jej twórcy mogli otrzymywać wynagrodzenie za odtwarzanie ich utworów. Ty, odtwarzając publicznie takie nagrania – musisz mieć pozwolenie od ich twórców i wykonawców, których to w/w organizacje reprezentują. Każdy podmiot gospodarczy odtwarzający muzykę publicznie jest zobligowany do podpisania umowy i uiszczania opłat z tytułu odtwarzania muzyki – bez względu na jej źródło: może to być zwykłe radio, odtwarzacz cd, dvd czy w końcu komputer. Za nieprzestrzeganie prawa w tym zakresie można sporo zapłacić, nie radzimy więc unikania oplat.

Legalność nośników – to kolejna istotna kwestia. Jeśli korzystasz z nielegalnych płyt lub utworów mp3 na komputerze, odtwarzając je publicznie – jesteś piratem i grożą Ci naprawdę surowe sankcje – karne jak i finansowe.

 

Muzyczna GalanteriaNie narażaj się! Muzyczna Galanteria oferuje dostęp do bazy tysięcy nagrań, starannie dobranych w styl, klimat i kolejność w postaci legalnej usługi - w naprawdę atrakcyjnej cenie. Bieganie po sklepach z muzyką możesz zostawić na naszej głowie.

Istnieje jednak możliwość uniknięcia obowiązku opłat na rzecz Zaiks, Zpav, Stoart jeśli korzystasz z naszych usług: TWOJA MUZYKA BEZ OPŁAT i TWOJE RADIO BEZ OPŁAT – gdzie wykorzystujemy przyjemne dla ucha instrumentalne utwory, do których mamy stosowne prawa. Posiadając te prawa, nie zgłaszamy naszych nagrań pod ochronę żadnej z organizacji i nie domagamy się pobierania tantiem z tytułu ich odtwarzania - to my bezpośrednio udzielamy Tobie licencji na ich odtwarzanie. Nikt więc nie ma prawa działać w naszym imieniu i pobierać jakichkolwiek tantiem.