Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna Galanteria muzyczna

 

fakty
Z faktami się nie dyskutuje, a podstawowe fakty są następujące:

 


 

potrzeba muzyki

W trudnych czasach stało się ważniejsze niż kiedykolwiek by przyciągnąć nowych i utrzymać lojalność Twoich dotychczasowych klientów. Istotne jest również wyróżnienie się na tle konkurencji, której oferta może być podobna lub nawet taka sama jak Twojej Firmy. Muzyka i nasze usługi pomagają Ci się wyróżnić, stworzyć klimat i dotrzeć do Twoich odbiorców, tak by kojarzyli Cię pozytywnie, wracali i wydawali więcej – właśnie dzięki muzyce.

 

Firmy i instytucje, które zauważyły taką zależność - wygrywają!


Jeśli zaś mówimy o trudnych ekonomicznie czasach, to możesz mieć pewność, że usługi naszej firmy stoją na najwyższym poziomie i należą do najbardziej przystępnych cenowo w Polsce.

 


 

definicje

Muzyczna Galanteria, to marka, która zajmuje się profesjonalnie audiomarketingiem. 
Ale co to właściwie oznacza?

Audiomarketing to sposób zarządzania jakąś przestrzenią dźwiękową. To po prostu włączanie muzyki w określonym miejscu o określonym czasie i z określonego powodu. Tę formę marketingu stosuje się w różnego rodzaju punktach sprzedaży. Jest to oddziaływanie na klienta poprzez przekaz dźwiękowy. Przekazem tym jest dobrze dobrana muzyka, a często także określone, specjalnie dobrane spoty reklamowe.

Chociaż może Ci się wydawać, że audiomarketing jest sprawą drugorzędną, a nawet podrzędną i że można włączyć w Twoim lokalu każdą muzykę – to się mylisz! Niektóre rodzaje muzyki zupełnie nie spełniają swojego zadania i wcale „nie zachęcają” klientów do zakupów, a niekiedy wręcz odwodzą od tego, na przykład: Techno w sklepie spożywczym. Warto więc w tej kwestii posłużyć się wiedzą i doświadczeniem specjalistów. Muzyczna Galanteria dobierze najwłaściwszą ścieżkę dźwiękową do określonego rodzaju i typu prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Dzięki odpowiedniej muzyce dobranej do sklepu, hipermarketu, hotelu, kawiarni, restauracji, pubu, baru czy siłowni - sprzedaż w tych miejscach wzrośnie. Poza tym, dobrze dobrana muzyka wzmacnia atrakcyjność, wizerunek marki i firmy jako całości.

 


 

technika

Nasze usługi, w zależności od opcji dostarczamy:
1 - poprzez urządzenie instalowane w lokalu, 2 - poprzez autorską aplikację instalowaną na komputerze

 

Media Box - dedytkowane urzadzenia

_______________________________________________________________________________

dostęp przez urządzenie Media Box Online

Wszystko dostaniesz od nas w cenie. Urządzenie, muzykę, komunikaty i aktualizacje. Wymagania techniczne ograniczone są do minimum – nasze urządzenie Media Box Online – wystarczy podłączyć do Internetu oraz systemu audio i..... gotowe. 

 

Internet Player - dedykowana aplikacja

_______________________________________________________________________________

Niezbędny jest stały dostęp do Internetu oraz jakikolwiek komputer PC/WIN ze sprawną kartą dźwiękową, podłączony do systemu nagłośnienia. Twoje Radio odtwarzane jest poprzez naszą aplikację, instalowaną na komputerze. Wykorzystujemy najnowszą technologię przesyłu sygnału, która gwarantuje wysoką jakość dźwięku przy minimalnym obciążeniu łącza (8kB/s).

 


 

muzyka bez opłat ZAiKS i praw autorskich

Aby odtwarzać publicznie muzykę ulubionych autorów, potrzebne jest pozwolenie twórców i wykonawców. Twórcy otrzymują wynagrodzenie za to, że ktoś odtwarza ich utwory. Bez Zaiks nie masz dostępu do praw autorskich. Muzyka bez opłat jest możliwa tylko wtedy, gdy otrzymamy pozwolenie od jednej z organizacji, które zarządzają kwestią dotyczącą praw autorskich. Każdy, kogo interesuje muzyka bez opłat, musi podpisać odpowiednią umowę i uiścić opłatę. Nie ma znaczenia z jakiego źródła będzie pochodziła muzyka. Może to być radio, telewizja, koncert, impreza rodzinna. Muzyka bez praw autorskich grozi wysokimi karami finansowymi, dlatego nie warto omijać to prawo.

Kolejną kwestia, o której trzeba pamiętać są nośniki. Pamiętaj, aby wszystkie płyty lub utwory MP3 pochodziły z legalnego źródła. W innym wypadku stajesz się piratem, co skutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami. Muzyka bez zaiks jest przestępstwem i grozi różnego rodzaju karami finansowymi. Nie warto się narażać i ponosić konsekwencję przez resztę swojego życia. Twórcom należy się wynagrodzenie za ich ciężką pracę. Stworzenie muzyki jest czymś wyjątkowym, dlatego powinniśmy uszanować obowiązujące prawo i dostosować się do niego.

 

Muzyczna GalanteriaSą jednak legalne sposoby na uniknięcie płacenia za odtwarzane utwory w miejscach publicznych. Jednym z nich jest korzystanie z usług naszej firmy. Stosujemy się do zasad panujących w prawie. Od nas legalnie możesz ściągać muzykę bez praw autorskich. Nie wymagamy dodatkowego finansowania. Wystarczy, że posiadamy odpowiednią umowę, która upoważnia nas do udostępniania muzyki dla każdego. Po co przejmować się dodatkowymi sprawami, gdy możesz spokojnie słuchać ulubionej muzyki. Nasze nagrania nie są zgłaszane do żadnej organizacji. Naszym użytkownikom udzielamy licencji na odtwarzanie wybranych utworów. Nikt nie działa w naszym imieniu, a wszystko jest zgodne z prawem. Muzyczna Galanteria to miejsce dla prawdziwych miłośników dobrej muzyki.

U nas znajdziesz kawałki różnych rodzajów. Od lat zajmujemy się audiomarketingiem, dlatego posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Jest to forma marketingu, którą stosuje się w różnych punktach sprzedaży. Przekaż dźwiękowy jest bardzo ważny i równie silnie działa na klienta, jak inne bodźce. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią ścieżkę dźwiękową, zaplanujemy odpowiedni repertuar i będziesz mógł cieszyć się doskonałą muzyką. Nie możesz przegapić takiej okazji. Dzięki odpowiednio dobranej muzyce wzrasta atrakcyjność i wizerunek danej firmy.